- Ann Landers

ÁLLÁSAJÁNLATOKÁLLÁSAJÁNLATOK

Állásajánlat » Pénzügy » Gazdasági vezető, 9. kerületi magániskola » Ref.: AR-1017

Gazdasági vezetőt keresünk két tannyelvű magániskola részére a 9. kerületbe angol nyelvtudással.

Feladatok:

  • Az intézmény gazdasági, pénzügyi, számviteli folyamatainak irányítása
  • Szabályzatok elkészítése, azok végrehajtásának ellenőrzése
  • Jogszabályok nyomon követése, adatszolgáltatások, statisztikák elkészítése.
  • A házipénztár kezelésének felügyelete
  • Állami normatíva igénylésének, módosításának, elszámolásank elkészítése
  • Kapcsolattartás a könyvelést végző vállalkozással
  • Szerződések szakmai koordinációja
  • Költségvetés, beszerzési terv elkészítése

Elvárások:

  • Gazdasági szakirányú felsőfokú végzettség
  • Regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés államháztartási szakon
  • Legalább 3 éves gazdasági vezetői területen szerzett tapasztalat
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Együttműködésre képes, nyitott személyiség, rugalmasság, önállóság
  • Angol nyelvismeret
  • Felhasználói szintű MS office irodai alkalmazások ismerete

Amit kínálunk:

  • Kiemelt bérezés
  • Jó csapat
  • Belvárosi elhelyezkedés

Munkavégzés helye: Budapest